7 września spotkanie z ekodoradcami dla biznesu

Zapraszamy do udziału w spotkaniu z ekodoradcami dla biznesu, które będzie stanowiło platformę do zaprezentowania najnowszych środowiskowych zmian prawnych, rozwiązań uwzględniających odnawialne źródła energii w działalności gospodarczej oraz poruszenia innych tematów, którymi zainteresowany jest biznes. Spotkanie 7 września o godz. 10:00 w auli Powiatowego Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chrzanowie.

Plakat informacyjny
Przedsiębiorcy prowadzący działalność na obszarze Małopolski Zachodniej zostali objęci Funduszem Sprawiedliwej Transformacji, gdzie poziom dofinansowania inwestycji może wynieść nawet 85%.
Dzięki udziałowi przedstawicieli Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich uczestnicy dowiedzą się o dostępnych możliwościach finansowania inwestycji z wykorzystaniem Funduszy Europejskich dla Małopolski na lata 2021-2027.
Specjaliści - bezpłatnie - odpowiedzą na wszystkie pytania i wątpliwości, dotyczące zielonej transformacji w firmie oraz możliwości pozyskiwania zewnętrznego finansowania ułatwiającego jej realizację.
Spotkanie zorganizowane w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE-IP EKOMAŁOPOLSKA – „Wdrażanie Regionalnego Planu Działań dla Klimatu i Energii dla województwa małopolskiego”.
Projekt LIFE-IP EKOMALOPOLSKA / LIFE19 IPC/PL/000005 realizowany jest przy dofinansowaniu z programu LIFE Unii Europejskiej oraz z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.