II ODCZYTY MŁODYCH NAUKOWCÓW

21 lutego 2013 r. o godz. 16.30 w Bibliotece Miejskiej w Trzebini ul. Narutowicza 10, odbędą się II Odczyty Młodych Naukowców. Będzie to uroczysta prezentacja prac dyplomowych studentów Małopolskiego Uniwersytetu dla Dzieci.

II ODCZYTY MŁODYCH NAUKOWCÓW

W tegorocznej edycji swoje prace przedstawią Dominika Jankowska "Historia zakonu krzyżackiego na ziemiach polskich", Marcel Jazgar "Jak działa silnik hybrydowy?", Jakub Kochański "Nasze trzmiele.", Jan Szala "Kot domowy - jego historia, życie i zwyczaje." Zostanie także przedstawiona praca Amelii Bolisęgi "Historia zabawy i zabawek, ze szczególnym uwzględnieniem historii lalki." Będzie to otwarta impreza popularnonaukowa, na którą zapraszamy wszystkich studentów i sympatyków Małopolskiego Uniwersytetu dla Dzieci. Honorowy patronat nad imprezą objęli: pani Róża Thun - Posłanka do Parlamentu Europejskiego, pan Marek Sowa - Marszałek Województwa Małopolskiego oraz pan Adam Potocki - Starosta Powiatu Chrzanowskiego. Organizatorami imprezy są Fundacja Małopolski Uniwersytet dla Dzieci oraz Miejska Biblioteka Publiczna im. A. Asnyka w Trzebini.