Wojewódzkie obchody Święta Policji

30 lipca 2005 r. na Rynku w Krakowie odbędą się uroczystości związane z wojewódzkimi obchodami Święta Policji zorganizowane przez Komendę Wojewódzką Policji w Krakowie. Pracownicy Wydziału Promocji i Rozwoju Starostwa Powiatowego w Chrzanowie oraz Referatu Informacji Publicznej, Informatyki i Promocji Urzędu Miejskiego w Chrzanowie wspólnie reprezentować będą Powiat Chrzanowski.

Referatu Informacji Publicznej, Informatyki i Promocji Urzędu Miejskiego w Chrzanowie, Wydziału Promocji i Rozwoju Starostwa Powiatowego w Chrzanowie oraz Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie została przygotowana ulotka zawierająca informacje dotyczące szeroko pojętego bezpieczeństwa wraz z wkładką prezentującą dzielnicowych.

Program imprezy

10.00 – otwarcie festynu – prezentacja stanowisk

10.15 – pokaz walki rycerskiej

10.45 – zespół School Band G z Gawłowi