Szkolenia pracowników Starostwa

Zgodnie z nową polityką informacyjną Starostwa, mającą na celu poprawę przepływu informacji między Urzędem a Obywatelem w dniach 23 i 24 maja 2005r. odbyły się szkolenia pracowników Starostwa w zakresie:

  • obsługi systemu zarządzania treścią portalu powiatowego,
  • obsługi systemu zarządzania treścią Biuletynu Informacji Publicznej.
Szkolenia pracowników Starostwa

W związku z programem wdrożenia nowego systemu zarządzania treścią przygotowanego przez firmę EINET, według którego będzie funkcjonował nowy portal Powiatu Chrzanowskiego, w dniu 23 maja na sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego odbyło się szkolenie z zakresu obsługi Portalu dla parcowników poszczególnych wydziałów starostwa.

 

24 maja, również na sali konferencyjnej, odbyło się szkolenie z zakresu obsługi Biuletynu Informacji Publicznej Starostwa działającego w ramach wojewódzkiego portalu www.wrotamalopolski.pl. W szkoleniu tym wzięło udział 28 pracowników Urzędu.

 

Oba szkolenia składały się z części teorytcznej, jak również praktycznej - warsztaty w ośmioosobowych grupach.

 

Nowatorskie podejście  pozwoli  na skrócenie czasu publikacji danej informacji wychodzącej z konkretnego Wydziału, co w bezpośrednim stopniu przekłada się na jej natychmiastową przydatność oraz możliwość wykorzystania przez korzystajacych z portalu klientów.

 

Zobacz galerię