Delegacja Austriaków w Powiecie Chrzanowskim

W dniach od 29 do 31 lipca 2005 r. Gmina Babice oraz Starostwo Powiatowe gościć będą delegacje z Austrii w składzie: Konsul Honorowy Polski w Austrii Pan Gerold Ortner, przedstawiciele gminy Pischelsdorf - Burmistrz i Zastępca oraz przedstawiciele rządu Styrii.

Delegacja Austriaków w Powiecie Chrzanowskim

Tematem spotkania ma być nawiązanie współpracy pomiędzy Gminą Babice, Starostwem Powiatowym oraz Gminą Pischelsdorf.

Współpraca polegać ma głównie na wymianie kulturalnej i turystycznej pomiędzy gminami i opierać się będzie w dużej mierze na wymianie młodzieży, a co za tym idzie związanej z tym nauce języka oraz wymianie doświadczeń.

Ta wizyta to wstęp do poszerzenia współpracy o aspekty gospodarcze.

Najprawdopodobniej w trakcie planowanej rewizyty  podpisane   będą  wszelkie  porozumienia   i  warunki współpracy.