Mianowani 2005

W dniach 25 – 26 sierpnia 2005 r. Komisja Egzaminacyjna powołana przez Zarząd Powiatu Chrzanowskiego, której przewodniczył Dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Jerzy Fraś, przeprowadziła egzaminy dla nauczycieli ubiegających się o stopień nauczyciela mianowanego.

Mianowani 2005

Przed komisją stanęło 14 nauczycieli. Komisja, po zapoznaniu się ze złożoną przez nauczycieli dokumentacją, przystąpiła do części ustnej egzaminu. Kandydaci na nauczycieli mianowanych w pierwszej części egzaminu prezentowali swoje dokonania z okresu stażu. Następnie członkowie komisji zadawali pytania. Najtrudniejsze okazały się pytania z zakresu prawa oświatowego. Wszyscy nauczyciele zdali egzamin.

31 sierpnia 2005 r. w Starostwie Powiatowym w Chrzanowie Starosta Chrzanowski Kazimierz Boroń uroczyście wręczył nauczycielom akty nadania stopnia nauczyciela mianowanego. Ślubowanie, przeprowadziła pani Stanisława Klimczak – Wicestarosta.

Lista mianowanych nauczycieli

Zobacz galerie