Koncert Walentynkowy - Jacek Borkowski z córką Karoliną Borkowską

17 lutego 2006 r. o godz. 18.00 w Dworze Zieleniewskich w Trzebini odbędzie się Koncert Walentynkowy Jacka Borkowskiego oraz Karoliny Borkowskiej. Program przewiduje humor, kabaret, monologi satyryczne i przede wszytkim piosenki, największe przeboje Franka Sinatry. Bilet normalny - 15 zł, ulgowy 7,50 zł.

Koncert Walentynkowy - Jacek Borkowski z córką Karoliną Borkowską

Jacek Borkowski - aktor filmowy, teatralny i estradowy. Przez jakiś czas związany z Teatrem Ateneum w Warszawie, w którym stworzył wiele niezapomnianych kreacji m.in. w „Pornografii” W. Gombrowicza czy „Wiśniowym sadzie” A. Czechowa. Współpracował z Wojciechem Młynarskim. Liczne występy w programach telewizyjnych teatrach TVP przyniosły Borkowskiemu dużą popularność. Jest również ceniony jako konferansjer. Wielokrotnie prowadził finały Miss Polonia, Bale Mistrzów Sportu.
Jak sam mówi, najwyżej ceni sobie bezpośredni kontakt z „żywym widzem”. Stąd częste udziały w programach kabaretowych, recitale piosenkarskie. Obdarzony ciepłym, silnym głosem, który pozwala mu na szerokie możliwości repertuarowe

 

Karolina Borkowska – karierę aktorską rozpoczęła w wieku 9 lat w Teatrze Telewizji w spektaklach " Na razie w porządku, mamo", "Spotkanie nad morzem", "Zwariowana telewizja". Na małym ekranie wystąpiła w serialu "Na dobre i na złe", gdzie od 1999 roku gra rolę zbuntowanej Agnieszki Walickiej.

 

Więcej informacji można uzyskać

Dwór Zieleniewskich
Instytucja kultury w Trzebini
Ul. J. Piłsudskiego 47a
32-540 Trzebini
Tel. 032 612 23 68
www.dwor.aries.com.pl
dwor@aries.com.pl