Więcej niż Jura - przewodnik po ziemi chrzanowskiej

Publikacja pt. "Więcej niż Jura" jest przewodnikiem turystycznym po ziemi chrzanowskiej, który powstał w ramach Programu PolskaTurystyczna.pl dzięki współpracy Wydawnictwa Bezdroża z Urzędem Miejskim w Chrzanowie, Urzędem Miejskim w Alwerni, Urzędem Gminy Babice, Urzędem Miejskim w Libiążu, Urzędem Miasta Trzebinia oraz Starostwem Powiatowym w Chrzanowie.

Więcej niż Jura - przewodnik po ziemi chrzanowskiej

Przewodnik ten odpowie m.in. na pytania o "Zielone Perły", "Cieśninę Kroczymiecha" oraz "Archipelag Libiąż", wskaże gdzie można znaleźć prawdziwy współczesny kurhan, jedyną na świecie Martwicę Karniowicką oraz jak odwiedzić Balaton i Paryż nie wyjeżdżając z kraju. Zawiera również dokładne trasy zwiedzania Ziemi Chrzanowskiej wzbogacone nie tylko o ciekawe opisy wartych do odwiedzenia miejsc ale wsparte są przede wszystkim dokładnymi mapami przedstawianych szlaków turystycznych. Ciekawe zdjęcia oraz malownicze opisy kart historii Ziemi Chrzanowskiej, pozwolą w przyjazny i łatwy sposób zapoznać się z urokami naszej ziemi.