XLV Sesja Rady Powiatu Chrzanowskiego

30 marca 2006 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Chrzanowie odbyła się XLV Sesja Rady Powiatu Chrzanowskiego. W jej trakcie uroczyste podziękowania za lata wzorowej służby złożone zostały na ręce kończącego czynną służbę st. bryg mgr inż. Stanisława Głogowskiego.

XLV Sesja Rady Powiatu Chrzanowskiego

Wyrazy uznania dla st. bryg mgr inż. Stanisława Głogowskiego za trud, poświęcenie oraz lata wzorowej służby wyrazili nie tylko Starosta Chrzanowski Kazimierz Boroń oraz Przewodniczący Powiatu Chrzanowskiego Jan Burzej, ale również wszyscy Radni Powiatu Chrzanowskiego i zaproszeni goście.

Podczas sesji przedstawiono sprawozdania z działalności Powiatowej Rady Zatrudnienia działającej przy Powiatowym Urzędzie Pracy w Chrzanowie za rok 2005 oraz Powiatowego Urzędu Pracy w Chrzanowie za rok 2005.

Zobacz prezentacje:

Sprawozdanie z działalności Powiatowej Rady Zatrudnienia działającej przy Powiatowym Urzędzie Pracy w Chrzanowie za rok 2005

Sprawozdanie z działalności Powiatowego Urzędu Pracy w Chrzanowie za rok 2005