Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

II Małopolski Festiwal Smaku

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego organizuje Konkurs i Plebiscyt „Małopolski Przysmak”, który to odbędzie się w ramach II Małopolskiego Festiwalu Smaku. Realizatorem na szczeblu lokalnym – półfinału oświęcimskiego jest Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Karniowicach.

II Małopolski Festiwal Smaku

    Półfinał powyższego przedsięwzięcia odbędzie się w Oświęcimiu dnia 6 sierpnia 2006 r.  Uczestnikami imprezy będą wytwórcy i przetwórcy artykułów rolno-spożywczych.
Zarówno w konkursie jak i plebiscycie mogą brać udział  wystawcy, którzy prezentować będą wyroby w następujących kategoriach:

 1. przetwory owocowe i warzywne
 2. wyroby piekarnicze i cukiernicze
 3. sery i przetwory mleczne
 4. wędliny oraz przetwory mięsne
 5. gotowe dania i potrawy
 6.  inne produkty.
 7. najatrakcyjniejsze danie (nie będące wyprodukowanym daniem gotowym, dostępnym w sprzedaży detalicznej, a jedynie w punktach gastronomicznych.

     Każdy wystawca może zgłosić tylko 1 produkt w danej kategorii. Wystawca może do konkursu zgłosić jedynie własny produkt lub samodzielnie przygotowane danie.
Wydarzenie to ma na celu wypromowanie Małopolski, jak również przedsiębiorców i  producentów wyrobów żywnościowych i gastronomicznych. Udział w II Małopolskim Festiwalu Smaku jest bezpłatny. Jest znakomitą okazją dla przedsiębiorców oraz producentów do wypromowania swoich produktów, jak i własnej marki.

     Laureaci konkursu otrzymają Dyplom Małopolski Smak, oprócz tego będą promowani w broszurach promocyjnych dotyczących produktów regionalnych, wydawanych przez Samorząd Województwa Małopolskiego, w portalu internetowym Wrota Małopolski.
Laureaci z każdej kategorii zostaną zaproszeni do wzięcia udziału w kiermaszu finałowym, który to odbędzie się w Krakowie w dniach 9 – 10 września 2006 r. Przedsięwzięcie zostanie nagłośnione w mediach.

 

     Zainteresowani wystawcy powinni wysłać zgłoszenie do:

 • Małopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Karniowicach
  Karniowice 9, 32 - 082 Bolechowice
  tel. 012 285 21 13
 • Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Oświęcimiu
  ul. Wyspiańskiego 10, 32-600 Oświęcim
  tel./fax. 033 842 41 73 


Ostateczny termin składania zgłoszeń upływa w dniu 31 lipca 2006 r.


Szczegółowe informacje, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego:
http://www.malopolskie.pl/PromocjaRegionu/Imprezy/?id=1030
 
Ewentualne zapytania proszę kierować do Wydziału Promocji i Rozwoju Starostwa Powiatowego w Chrzanowie, tel. 032 625 79 36, 032 625 79 37.