Nagrody dla uczniów

Dnia 15 grudnia 2006 r. podczas sesji Rady Powiatu miało miejsce wręczenie
nagród Starosty uczniom szkół ponadgimnazjalnych w kategoriach:
-  za najlepsze wyniki w nauce,
-  za osiągnięcia artystyczne,
-  za najlepsze osiągnięcia sportowe
Nagrody dla uczniów
Nagrody otrzymali

Tomasz Bartosik – jest uczniem klasy 2 o profilu biologiczno – chemicznym II Liceum Ogólnokształcącego w Chrzanowie. Otrzymał nagrodę Starosty w kategorii: za najlepsze wyniki w nauce. W roku szkolnym 2005/2006 uzyskał średnią ocen 5,38 oraz wzorową ocenę z zachowania. Brał udział w wojewódzkich zawodach i konkursach uzyskując wysokie lokaty, m.in.: I miejsce w Wojewódzkich Międzyszkolnych Zawodach Matematycznych dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych w kategorii klas I – zakres podstawowy, zdobył tytuł Laureata Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Chemicznej dla uczniów klas drugich zdobył tytuł Laureata III Powiatowego Konkursu Zastosowań Matematyki w innych dziedzinach nauk.


 
Maciej Parzymięso – jest uczniem Zespołu Szkół w Libiążu. Otrzymał nagrodę Starosty
w kategorii: za osiągnięcia artystyczne. Wraz z zespołem Kid A brał udział w wielu przeglądach muzycznych oraz festiwalach. Zespół otrzymał pozytywne oceny ekspertów (Artur Rojek,- Myslovitz, Lenny Valentino, Paweł Kostrzewa- dziennikarz Polskiego Radia, Bartek Borowicz- dziennikarz „Gazety Wyborczej” i TVP3).


 
Mateusz Kowalczyk – jest uczniem klasy 3 I Liceum Ogólnokształcącego Trzebini. Otrzymał nagrodę Starosty w kategorii: za najlepsze osiągnięcia sportowe. Zdobywał znaczące miejsca w zawodach na szczeblu ogólnopolskim, m.in. :I miejsce w grze singlowej OTK Zabrze, I miejsce gra singlowa i II miejsce gra deblowa OTK Seniorów im. Marka Włodarczyka Olsztyn, wygrana z Mistrzem Polski mężczyzn Filipem Urbanem w turnieju głównym i zdobycie 1 punktu w klasyfikacji ATP,ITF Men’s Futures Bytom.