Rusza Uniwersytet III Wieku w Chrzanowie

Trwają zapisy na I semestr roku akademickiego 2007/2008 na Uniwersytecie III Wieku w Chrzanowie.

Rusza Uniwersytet III Wieku w Chrzanowie

W ofercie dydaktycznej są m.in. wykłady z literatury i języka, psychologii,historii sztuki. Przewidziano też zajęcia z języków obcych – angielskiego, włoskiego, niemieckiego, rosyjskiego. Szczególnie atrakcyjnie zapowiadają się zajęcia warsztatowe w ramach, których przewidziano zajęcia plastyczne, obsługę komputera, naukę pływania a nawet tai – chi i taniec towarzyski.
Dodatkowo dla chętnych chór akademicki, koło szachowe i turystyczne.

Słuchaczem może zostać osoba, która weszła w tzw. trzeci wiek. To znaczy jest na emeryturze, lub skończyła 50 – ty rok życia. Ponadto akceptuje regulamin UTW i chce zdobywać nową wiedzę i umiejętności.
Kształcenie obejmuje 4 semestry, z czego do zaliczenia semestru trzeba uczestniczyć w co najmniej 10 dwugodzinnych wykładach, zaliczyć zajęcia z psychologii, lektoratu języka obcego i jednych zajęć warsztatowych do wyboru.
Czesne za semestr wynosi 60 zł, natomiast członkowie Stowarzyszenia UTW w Chrzanowie zapłacą tylko 40 zł.

W semestrze słuchacz ma prawo do uczestniczenia w:
- 14 dwugodzinnych wykładach,
- 14 dwugodzinnych lektoratach,
- 7 dwugodzinnych zajęciach z psychologii,
- 7 dwugodzinnych zajęciach warsztatowych innych(do wyboru).

Zapisy przyjmowane będą w dniach:
29 – 31 sierpnia 2007 r. w godzinach 1500-1700
w siedzibie ZNP w Chrzanowie, Al.Henryka 53

Uczestnicy zajęć ubezpieczają się we własnym zakresie. Po zakończonym cyklu kształcenia słuchacze otrzymują DYPLOM HONOROWY. Ukończenie zajęć na uniwersytecie nie daje kwalifikacji zawodowych.

Inauguracja roku akademickiego 2007/2008 odbędzie się 4 października 2007, godz.  15:00 Moksir Chrzanów

Deklaracja członkowska

Statut UTW