Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Najlepsze w Polsce

Siatkówka plażowa to dyscyplina, która cieszy się w naszym kraju coraz większą popularnością. Tym bardziej cieszy fakt, że to właśnie zawodniczki Uczniowskiego Międzyszkolnego Klubu Sportowego przy Międzyszkolnym Ośrodku Sportowym w Chrzanowie okazały się najlepsze w Polsce.

Najlepsze w Polsce

Iwona Urbańczyk i Edyta Małusecka mijające wakacje zaliczą do bardzo udanych pod względem sportowym. Na Akademickich Mistrzostwach Polski, które odbyły się w lipcu w Gdyni nie dały szans konkurentkom i zajęły pierwsze miejsce na podium.
W sierpniu przyszło im zmierzyć się z czołówką żeńskiej siatkówki plażowej i podczas Mistrzostw Polski Kobiet zajęły 10 miejsce.
Trenerem utalentowanych i urodziwych zawodniczek jest Pan Tomasz Klocek.


30 sierpnia Wicestarosta Adam Potocki przekazał na ręce dziewcząt zestawy materiałów promocyjnych. życząc dalszych sukcesów i wytrwałości w dążeniu do kolejnych tytułów mistrzowskich.