Uwaga!!! bezpłatne seminarium dla Organizacji Pozarządowych

Serdecznie zapraszamy na spotkanie dotyczące pozyskiwania środków zewnętrznych dla organizacji pozarządowych.

Uwaga!!! bezpłatne seminarium dla Organizacji Pozarządowych

Spotkanie odbędzie się dnia 10 grudnia 2008 r., w godzinach 10:00 – 15:00 na Dużej Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Chrzanowie,  ul. Partyzantów 2, 32 – 500 Chrzanów.
Szkolenie poprowadzone zostanie przez eksperta z Fundacji Biuro Inicjatyw Społecznych z siedzibą

w Krakowie, oddział zamiejscowy w  Oświęcimiu.
Podczas spotkania możliwe będzie skonsultowanie wniosków, projektów, uzyskanie informacji

o możliwościach finansowania swojej działalności, a także  możliwości zrealizowania konkretnego pomysłu na projekt.

Zgłoszenia na konsultacje przyjmowane są do dnia 08 grudnia 2008 r. w Wydziale Promocji i Funduszy Pozabudżetowych Starostwa Powiatowego w Chrzanowie, osoba do kontaktu: Pani Paulina Sośnierz, tel. 032/ 625 79 84, fax. 032/ 625 79 55, e-mail: promocja@powiat-chrzanowski.pl.
Liczba miejsc ograniczona.