Powiat chrzanowski po rosyjsku

Strona internetowa powiatu chrzanowskiego jest dostępna dla internautów w wersji rosyjskiej.
Powiat chrzanowski po rosyjsku

Przetłumaczone zostały oczywiście tylko najważniejsze działy serwisu takie jak: informacje o powiecie, struktura Starostwa Powiatowego, Rada Powiatu. Są też telefony do wszystkich wydziałów, komórek Starostwa i jednostek organizacyjnych.
Dla rosyjskojęzycznych internautów, którzy chcą się dowiedzieć czegoś więcej o naszej ziemi przygotowane są podstrony z informacjami o historii, atrakcjach turystycznych i zabytkach.
Jest też film promocyjny o powiecie chrzanowskim nakręcony w ramach audycji „TV Lato" z napisami rosyjskimi.

Obecnie nasz powiatowy serwis internetowy ma 4 wersje językowe: angielską, niemiecką, francuską i rosyjską. Pod względem ilości wersji językowych plasujemy się w czołówce w województwie.

Tłumaczenia strony dokonała Pani Lucyna Kozub - Jentys. Panel administracyjny wykonała firma LIOOSYS w ramach umowy serwisowej. Stronę obsługuje Wydział Promocji i Funduszy Pozabudżetowych.