Udane Targi Edukacyjne

29 kwietnia w Zespole Szkół Nr 2 w Chrzanowie odbyły się, jak co roku, Targi Edukacyjne, na których swoją ofertę zaprezentowały szkoły i placówki publiczne i niepubliczne z powiatu chrzanowskiego.

Udane Targi Edukacyjne

Uczestnicy zgodnie twierdzili, że tegoroczne Targi należały do bardzo udanych, gdyż, przede wszystkim, dopisali gimnazjaliści. W ramach realizowanego przez powiat chrzanowski wspólnie z Fundacją Krok Naprzód programu „Co dalej gimnazjalisto" uczniowie z gimnazjów w gminach Libiąż, Babice i Alwernia zostali przywiezieni na Targi autobusami.

Gimnazjaliści, którzy przyszli na Targi, nie byli zawiedzeni - mieli możliwość obejrzenia ciekawych ekspozycji szkół i placówek, porozmawiania z nauczycielami, a przede wszystkim z uczniami szkół ponadgimnazjalnych. Ci ostatni stanęli na wysokości zadania, prezentując z dumą i godnością swoje szkoły.
Organizatorzy dziękują wszystkim gimnazjom, które zorganizowały wyjście uczniów na Targi, gdyż wybór szkoły ponadgimnazjalnej to bardzo ważny moment w życiu młodego człowieka i należy skorzystać z każdej okazji, żeby w tym wyborze pomóc.