Nabór wniosków w ramach Programu Wyrównywania Różnic Między Regionami” Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Zapraszamy do składania wniosków w ramach Programu Wyrównywania Różnic Między Regionami PFRON w ramach obszarów B, D, E i F. Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na podstawie uchwały nr 177/2009 Zarządu PFRON z dnia 28 maja 2009 r. uruchomił kolejną edycję Programu Wyrównywania Różnic Między Regionami na rok 2009.

Istnieje możliwość otrzymania dofinansowania ze środków PFRON do 30 % kosztów kwalifikowanych danego projektu.

Wnioskodawcy zobowiązani są do zapoznania się z podstawową dokumentacją projektu oraz przesłanie wypełnionego formularza wniosku wraz z załącznikami do Starostwa Powiatowego w Chrzanowie.

Szczegółowe informacje na temat Programu znajdują się na stronie internetowej PFRON

Ostateczny termin składania wniosków do 30 czerwca 2009 r., do godz. 15:00.

Miejsce składania wniosków: Dziennik Podawczy, Starostwo Powiatowe w Chrzanowie, 32 - 500 Chrzanów, ul. Partyzantów 2.

W piśmie przewodnim proszę zawrzeć informację, iż wniosek składany jest do Wydziału Promocji i Funduszy Pozabudżetowych.

Poniżej w załączeniu pliki do pobrania:

1.     PROCEDURY REALIZACJI PROGRAMU

2. ZASADY DOTYCZĄCE WYBORU, DOFINANSOWANIA I ROZLICZANIA PROJEKTÓW W OBSZARACH A, B, D, F

3. ZASADY DOTYCZĄCE WYBORU, DOFINANSOWANIA I ROZLICZANIA PROJEKTÓW W OBSZARZE E

4.     WNIOSEK O DOFINANSOWANIE ZE ŚRODKÓW PFRON

Szczegółowe informacje dotyczące Programu Wyrównywania Różnic między Regionami znajdują się na stronie internetowej PFRON