Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Tańsze podróżowanie z PKP

Od 15 czerwca pasażerowie podróżujący pociągiem na 36 odcinkach w Małopolsce mają możliwość skorzystania z nowej atrakcyjnej oferty cenowej „Połączenie w dobrej cenie".

Tańsze podróżowanie z PKP

Informacja prasowa
PKP Przewozy Regionalne spółka z o.o.
Małopolski Zakład Przewozów Regionalnych
Kraków, dnia 12 czerwca 2009r.

 

„Przewozy Regionalne" spółka z o.o. Małopolski Zakład Przewozów Regionalnych w Krakowie zaprasza obecnych i przyszłych klientów do skorzystania z nowej atrakcyjnej oferty cenowej „Połączenie w dobrej cenie".

 

Oferta, wprowadzona 16.11.2008r. początkowo na 10 odcinkach małopolski, między innymi Kraków - Zakopane, Kraków - Nowy Sącz, Kraków - Krynica, Kraków - Chrzanów, z dniem 15.06.2009r. obejmie kolejne 26 nowych odcinków. Z tanich połączeń będą mogli się cieszyć podróżni korzystający z naszych usług między innymi na trasach:
Kraków - Oświęcim przez Trzebinię,
Kraków - Oświęcim przez Skawinę,
Kraków - Libiąż,
Kraków - Zator,
Skawina - Oświęcim,
Zakopane - Nowy Targ,
Zakopane - Rabka Zdrój,
Wadowice - Bielsko Biała,
Sucha Beskidzka - Żywiec,
Oświęcim - Katowice,
Krynica - Muszyna/Piwniczna Zdrój,
Nowy Sącz - Stróże,
Olkusz - Wolbrom,
Olkusz - Katowice.

 

Dzięki wprowadzanej promocji na terenie województwa małopolskiego dotychczasowa stawka za przejazdy zostanie zmniejszona nawet o 4,50 zł., a procentowo obniżka w niektórych przypadkach sięgnie pułapu 50 - 60%.

Jednorazowy bilet promocyjny jest ważny przez cały dzień w klasie drugiej pociągów osobowych.
Można go kupić zarówno w kasie, jak u konduktora. Na zniżki mogą liczyć osoby uprawnione do korzystania z ulg ustawowych.

 


Ryszarda Leszczyńska
Małopolski Zakład Przewozów Regionalnych w Krakowie
tel. 012 393 11 26

 

http://www.pr.pkp.pl/w-regionach,malopolskie,wydarzenia-z-regionu.html

 

Lista odcinków