OGÓLNOPOLSKI MITYNG PŁYWACKI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH IM. KRZYSZTOFA BRZĘCZKA

Warsztat Terapii Zajęciowej w Chrzanowie od 2001 roku dzięki inicjatywie ówczesnego kierownika WTZ Krzysztofa Brzęczka oraz Zarządu Krajowego Fundacji im. Brata Alberta jest organizatorem zawodów pływackich dla osób niepełnosprawnych.

OGÓLNOPOLSKI MITYNG PŁYWACKI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH IM. KRZYSZTOFA BRZĘCZKA

Od samego początku imprezie patronują i wspierają z dużym zaangażowaniem Starostwo Powiatowe Chrzanów, Urząd Miasta i Gminy Chrzanów, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Chrzanowie. Z inicjatywy samorządu lokalnego, Fundacji im. Brata Alberta oraz wielu innych środowisk w 2005 po śmierci nieodżałowanego Krzysztofa Brzęczka, - twórcy i pomysłodawcy tych zawodów Ogólnopolskiemu Mityngowi Pływackiemu Osób Niepełnosprawny nadano jego imię. W tym roku niezmiennie przy wsparciu samorządu lokalnego Chrzanowa ludzi dobrej woli już po raz ósmy będziemy mieli zaszczyt gościć, na Krytej Pływalni „Cabańska Fala" niepełnosprawnych pływaków. Jako organizatorzy zawodów wspierani przez Świetlicę Terapeutyczną Fundacji im. Brata Alberta chcieliśmy ZŁOŻYĆ SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DLA STAROSTWA POWIATOWEGO W CHRZANOWIE - na ręce Starosty Pana Janusza Szczęśniaka, URZĘDU MIASTA I GMINY CHRZANÓW - na ręce Burmistrza Pana Ryszarda Kosowskiego oraz Vice Burmistrza Stanisława Duszy, POWIATOWEMU CENTRUM POMOCY RODZINIE na ręce Dyrektora Pana Zbigniewa Kozuba, ZARZĄDOWI KRAJOWEMU FUNDACJI IM. BRATA ALBERTA oraz wszystkim, szkołom, organizacjom, firmom, mieszkańcom powiatu i gminy Chrzanów. To właśnie dzięki wsparciu tak wielu osób my jako organizatorzy możemy ją wspólnie z innymi współtworzyć od tak wielu lat i tym samym stanowić o jej wielkości. Każdego roku odwiedza nas ponad 150 niepełnosprawnych zawodników dając świadectwo swojej „sprawności", hartu ducha Jeszcze raz wszystkim Serdecznie Dziękujemy za minione siedem lat prosimy o wsparcie w kolejnych do Zobaczenia już 21 października 2009 roku.

Dokument do pobrania:

zaproszenie