Nauczyciele nagrodzeni

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Starosta Chrzanowski, Janusz Szczęśniak  i Wicestarosta Adam Potocki, wręczyli Nagrody Starosty 2009 wyróżniającym się nauczycielom i dyrektorom placówek oświatowych dla których organem prowadzącym jest Powiat Chrzanowski.

Nauczyciele nagrodzeni

Witając zebranych, wśród których byli członkowie Zarządu Powiatu, Radni Powiatowi, przedstawiciele związków zawodowych działających w oświacie, dyrektorzy szkół i placówek oświatowych, Starosta Janusz Szczęśniak podkreślił szczególną rolę nauczyciela we współczesnym społeczeństwie. Stwierdził również, że oświata w Powiecie Chrzanowskim traktowana jest przez samorząd powiatowy priorytetowo.

Uroczystości uświetnili młodzi piosenkarze z Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Trzebini.

Na zakończenie uroczystości władzom powiatu w imieniu nagrodzonych podziękowała Małgorzata Bigaj, dyrektor Powiatowego Centrum Kształcenia Ustawicznego.

Lista nagrodzonych dyrektorów - Nagrodą Starosty 2009 r.

1. Bożena Bierca - I Liceum Ogólnokształcące w Chrzanowie
2. Małgorzata Bigaj - Powiatowe Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chrzanowie

Lista nagrodzonych nauczycieli - Nagrodą Starosty 2009 r.

1. Marzena Gruca - Zespół Szkół Ekonomiczno-Chemicznych w Trzebini
2. Grażyna Szopa - Zespół Szkół Ekonomiczno-Chemicznych w Trzebini