Z telewizją na Szlaku Miejsc Papieskich na Ziemi Chrzanowskiej

Wydział Promocji i Funduszy Pozabudżetowych Starostwa Powiatowego w Chrzanowie we współpracy z Chrzanowską Telewizją Lokalną realizuje cykl dokumentów dotyczących Szlaku Miejsc na Ziemi Chrzanowskiej.

Z telewizją na Szlaku Miejsc Papieskich na Ziemi Chrzanowskiej

W ramach przedsięwzięcia zaprezentowany zostanie cykl 5 odcinków przedstawiających miejsca, które zostały już oznakowane na Szlaku: Mętków, Okleśną Trzebinię, Krystynów oraz Chrzanów.

Zapraszamy do obejrzenia pierwszych dwóch programów zrealizowanych na temat Mętkowa oraz Okleśnej.

Mętków

Okleśna