"Patriotyczne Wici"- 11 listopad 2009r.

Już po raz piąty Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Trzebini wspólnie z reprezentacją amatorskiego ruchu artystycznego powiatu chrzanowskiego zorganizował happening artystyczny „Patriotyczne Wici" z okazji Święta Niepodległości 11 listopada 2009.

"Patriotyczne Wici"- 11 listopad 2009r.

W skład grupy weszli: Rodzinno- Środowiskowy Zespół Regionalny „ Nasz Tata", Zespół wokalno- instrumentalny „ Zorza" działający przy Stowarzyszeniu Przyjaciół „ Nie bądź sam" w Żarkach, Męski Zespół Śpiewaczy „ Bolęcanie", Fundacja Viribus Unitis - Połączonymi Siłami w Babicach, Zespół Poezji Śpiewanej „ Po prostu żyj" z PMDK w Trzebini oraz Grupa Artystyczna Młoda Alwernia, mieszkańcy powiatu chrzanowskiego wspólnie śpiewali znane i popularne pieśni patriotyczne. Spotkania odbyły się w Babicach- Świetlica Fundacji Viribus Unitis, w Alwerni- Remiza OSP oraz w Muzeum w Chrzanowie.