Myśliwi docenili Starostę

Starosta Janusz Szczęśniak otrzymał Odznakę za Zasługi dla Łowiectwa. Medal wręczono chrzanowskiemu samorządowcowi 14 listopada na zamku w Niepołomicach będącego siedzibą Małopolskiego Centrum Kultury Łowieckiej.

Myśliwi docenili Starostę

Medal jest wyróżnieniem Polskiego Związku Łowieckiego w Warszawie. Starosta otrzymał go za pracę na rzecz łowiectwa i współpracę z kołami łowieckimi Powiatu Chrzanowskiego. Medal wręczali: członkowie Naczelnej Rady Łowieckiej Janusz Szkatuła i Adam Matyjewicz oraz Łowczy Okręgowy Janusz Malawski.
Starosta podkreśla, że wyróżnienie go medalem za zasługi dla łowiectwa to wyraz uznania dla całego Powiatu Chrzanowskiego, który od lat wspiera działalność kół łowieckich. Janusz Szczęśniak jednocześnie deklaruje chęć kontynuowania dobrej współpracy z małopolskim środowiskiem łowieckim.
Listopadowa uroczystość nadania odznaczenia na dziedzińcu niepołomickiego zamku połączona była z obchodami Dni Hubertowskich
(KR)