Długoletnich urzędników uhonorowano medalami

Z okazji X-lecia Powiatu Chrzanowskiego blisko 50 osób związanych z tą jednostką samorządową otrzymało dyplomy i podziękowania za sumienną i rzetelną pracę, poczucie zaangażowania oraz wzorowe wypełnianie obowiązków służbowych.

Długoletnich urzędników uhonorowano medalami

- Jesteście z naszym Powiatem związani w sposób szczególny. Wręczam Wam medale, bo chcę w ten sposób wyrazić wdzięczność i uznanie władz samorządowych za Państwa codzienną pracę, zaangażowanie i jednoznaczne utożsamianie się z tą instytucją - mówił Starosta Janusz Szczęśniak honorując wyróżnionych.
Medale otrzymali: Sekretarz Powiatu Janusz Kawala, Skarbnik Joanna Jaguś, Dyrektorzy wydziałów Starostwa: Zbigniew Adamczyk, Wiesław Domin, Krystyna Celarek, Jerzy Fraś, Magdalena Stanisławska, Bernadetta Dereszowska, Anna Guzik, Joanna Wątroba, Klementyna Kłeczek, Edyta Czulak i Maria Zielińska, Dyrektorzy jednostek organizacyjnych pełniący funkcję dyrektora od 1 stycznia 1999: Ewa Potocka, Elżbieta Kurek, Irena Fudała, Mariusz Wacławek, Lucyna Kozub-Jentys i Mirosława Piotrowska, Kierownicy referatów: Klaudia Kapusta, Dominika Gądek, Wojciech Skowroński, Katarzyna Filipek oraz pracownicy: Marek Czub, Maria Dąbroś, Ewa Dębczak, Dorota Dubikowska, Agata Grudzień, Monika Jucha, Piotr Jucha, Magdalena Katarzyńska, Elżbieta Łączka, Katarzyna Marchewka, Jan Mąsior, Aneta Mierzwa, Teresa Owca, Iwona Sermak, Alicja Stanisławczyk, Wiesława Strzelichowska, Kazimiera Suślik, Jolanta Udałowska, Lucyna Wacławek, Andrzej Walaszek, Jolanta Wszołek i Waldemar Wszołek.
Starosta Janusz Szczęśniak: - 25 listopada świętowaliśmy 10-lecie Powiatu. Dzisiejsze spotkanie jest podsumowaniem tego jubileuszu z udziałem pracowników Starostwa Powiatowego w Chrzanowie. Te 10 lat to przecież część naszego życia. Następujące po sobie kolejne kadencje samorządów wypełnione zostały treścią przez starostów, członków zarządów, pracowników samorządowych oraz radnych, których roli nie sposób przecenić.
Każdy z nas na tym samorządowym posterunku przeżył niemało sukcesów. Zdarzały się i niepowodzenia. Odnotowywaliśmy radosne zwycięstwa, ale też niekiedy trzeba było się tłumaczyć przed społeczeństwem z tego, co się nie udało, zaczynać od nowa, czy nawet przyjmować rozwiązania nie zawsze społecznie popularne i akceptowane przez mieszkańców. Według zgodnej oceny samorządowców przyjęty przed dziesięcioma laty model zarządzania sprawami publicznymi sprawdził się i przyniósł wiele dobrego -
mówił Starosta Janusz Szczęśniak.
(KR)