Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Emocje piłkarskie i datki dla Hospicjum

13 zespołów stanęło do walki o Puchar Starosty Chrzanowskiego w Charytatywnym Turnieju Halowej Piłki Nożnej, który odbył się 27 lutego na Hali Widowiskowo - Sportowej w Chrzanowie.

Emocje piłkarskie i datki dla Hospicjum

Mimo, iż zawody miały charakter zabawy żadna z drużyn z nie odpuściła i walka o awans do finału trwała do ostatniego gwizdka. Po raz pierwszy ( turniej jest organizowany już trzeci raz), oprócz mężczyzn zagrały także panie, które wspomagały drużyny Meritum i Urzędu Skarbowego.


Zwycięzcą została drużyna Kromiss - Bis, która w finale pokonała reprezentację Gminy Babice 1:0. W meczu o trzecie miejsce o zwycięstwie zadecydowały rzuty karne. W normalnym czasie gry drużyna chrzanowskiej policji zremisowała 0:0 z Oldbojami z Płazy. Grę nerwów jak często nazywa się rzuty karne wygrali jednak 9:8 policjanci. Każda z drużyn otrzymała dyplom za udział w turnieju a trzy pierwsze drużyny puchary.


Najważniejsze jednak była zbiórka pieniędzy na Hospicjum Homo - Homini im. Św. Brata Alberta, filia w Chrzanowie. Tym razem udało się zebrać około 2 000 zł , które zostaną w całości przeznaczone na zakup sprzętu dla hospicjum.


Turniej zorganizowało Starostwo Powiatowe w Chrzanowie oraz MOKSiR w Chrzanowie, który udostępnił Halę Widowisko - Sportową.