Emocje piłkarskie i datki dla Hospicjum

13 zespołów stanęło do walki o Puchar Starosty Chrzanowskiego w Charytatywnym Turnieju Halowej Piłki Nożnej, który odbył się 27 lutego na Hali Widowiskowo - Sportowej w Chrzanowie.

Emocje piłkarskie i datki dla Hospicjum

Mimo, iż zawody miały charakter zabawy żadna z drużyn z nie odpuściła i walka o awans do finału trwała do ostatniego gwizdka. Po raz pierwszy ( turniej jest organizowany już trzeci raz), oprócz mężczyzn zagrały także panie, które wspomagały drużyny Meritum i Urzędu Skarbowego.


Zwycięzcą została drużyna Kromiss - Bis, która w finale pokonała reprezentację Gminy Babice 1:0. W meczu o trzecie miejsce o zwycięstwie zadecydowały rzuty karne. W normalnym czasie gry drużyna chrzanowskiej policji zremisowała 0:0 z Oldbojami z Płazy. Grę nerwów jak często nazywa się rzuty karne wygrali jednak 9:8 policjanci. Każda z drużyn otrzymała dyplom za udział w turnieju a trzy pierwsze drużyny puchary.


Najważniejsze jednak była zbiórka pieniędzy na Hospicjum Homo - Homini im. Św. Brata Alberta, filia w Chrzanowie. Tym razem udało się zebrać około 2 000 zł , które zostaną w całości przeznaczone na zakup sprzętu dla hospicjum.


Turniej zorganizowało Starostwo Powiatowe w Chrzanowie oraz MOKSiR w Chrzanowie, który udostępnił Halę Widowisko - Sportową.