Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Mama może wszystko...

Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich w Małopolsce, zaprasza wszystkie kobiety chcące powrócić na rynek pracy po przerwie związanej z urodzeniem i wychowaniem dzieci, na bezpłatny cykl spotkań informacyjnych „Mama może wszystko".

Mama może wszystko...

Dzięki temu mamy dowiedzą się jak otrzymać dotacje w ramach unijnego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki i jak dzięki funduszom europejskim wrócić do pracy po urlopach macierzyńskich i wychowawczych.
W trakcie spotkań, konsultanci Głównego Punktu Informacyjnego FEM przedstawią podstawowe informacje nt. Europejskiego Funduszu Społecznego, Programu Opercyjnego Kapitał Ludzki oraz opowiedzą o możliwościach wsparcia dla kobiet. Plan obejmuje również indywidualne konsultacje z ekspertami oraz ewentualną rekrutacje do poszczególnych projektów.
Na czas spotkania, dzieci wezmą udział w specjalnie dla nich zorganizowanych zajęciach. Opieka dla dzieci zapewniona jest przez firmę „Świat elfów".


Wszystkie zainteresowane Panie, prosimy o przesłanie zgłoszenia wraz z załączonym formularzem zgłoszeniowym znajdującym się na stronie www.fundusze.malopolska.pl na adres szkoleniafem@umwm.pl .
Terminy spotkań: 18.03.2010, 25.03.2010, 08.04.2010.
Miejsce spotkania: Centrum Informacyjne FEM, Departament Funduszy Europejskich, ul. Wielicka 72b, Kraków.


Dodatkowe informacje dostępne są na stronie www.fundusze.malopolska.pl, bądź pod nr 12 29 90 745, oraz w Punkcie Informacyjnym o Funduszach Europejskich w Małopolsce w Chrzanowie, ul. Rynek 4, tel. 32 627 23 10, 32 627 23 11.


Zapraszamy.