Mama może wszystko...

Punkt Informacyjny o Funduszach Europejskich w Małopolsce, zaprasza wszystkie kobiety chcące powrócić na rynek pracy po przerwie związanej z urodzeniem i wychowaniem dzieci, na bezpłatny cykl spotkań informacyjnych „Mama może wszystko".

Mama może wszystko...

Dzięki temu mamy dowiedzą się jak otrzymać dotacje w ramach unijnego Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki i jak dzięki funduszom europejskim wrócić do pracy po urlopach macierzyńskich i wychowawczych.
W trakcie spotkań, konsultanci Głównego Punktu Informacyjnego FEM przedstawią podstawowe informacje nt. Europejskiego Funduszu Społecznego, Programu Opercyjnego Kapitał Ludzki oraz opowiedzą o możliwościach wsparcia dla kobiet. Plan obejmuje również indywidualne konsultacje z ekspertami oraz ewentualną rekrutacje do poszczególnych projektów.
Na czas spotkania, dzieci wezmą udział w specjalnie dla nich zorganizowanych zajęciach. Opieka dla dzieci zapewniona jest przez firmę „Świat elfów".


Wszystkie zainteresowane Panie, prosimy o przesłanie zgłoszenia wraz z załączonym formularzem zgłoszeniowym znajdującym się na stronie www.fundusze.malopolska.pl na adres szkoleniafem@umwm.pl .
Terminy spotkań: 18.03.2010, 25.03.2010, 08.04.2010.
Miejsce spotkania: Centrum Informacyjne FEM, Departament Funduszy Europejskich, ul. Wielicka 72b, Kraków.


Dodatkowe informacje dostępne są na stronie www.fundusze.malopolska.pl, bądź pod nr 12 29 90 745, oraz w Punkcie Informacyjnym o Funduszach Europejskich w Małopolsce w Chrzanowie, ul. Rynek 4, tel. 32 627 23 10, 32 627 23 11.


Zapraszamy.