Promocja różne ma twarze

Tym razem Powiat Chrzanowski postawił na formę promocji, której jeszcze w 10 - letniej historii naszej ziemi nie było, czyli zespół rockowy, którego przeboje zna cała Polska. Sztywny Pal Azji został założony w 1986r. w Chrzanowie. Od tego momentu z krótką przerwą jest cały czas "w trasie".

Promocja różne ma twarze

W ramach umowy o wzajemnej promocji i współpracy zostanie wydana mini - płyta ze zremasterowanymi, największymi przebojami zespołu, na okładce której znajdzie się herb powiatu chrzanowskiego, adres strony internetowej www.powiat - chrzanowski.pl oraz dane Starostwa.

To jednak nie wszystko. Na okładce płyty długogrającej, którą zespół planuje wydać w 2010r., plakacie, ulotce promującej trasę koncertową zespołu Sztywny Pal Azji umieszczony zostanie herb Powiatu Chrzanowskiego oraz adres internetowy www.powiat-chrzanowski.pl.

Mamy nadzieję, że poprzez taką formę promocji Powiat Chrzanowski stanie się rozpoznawalny w całym kraju, natomiast "Sztywny Pal Azji" będzie jeszcze bardziej kojarzony z naszym regionem.