Powiat promowany na targach

W dniach 09 -10 kwietnia 2010 roku na Hali Kortów Tenisowych AWF odbył się XX Krakowski Salon Turystyczny. Podczas jubileuszowych targów Ziemię Chrzanowską reprezentowali przedstawiciele Powiatu Chrzanowskiego oraz Gmin Alwerni, Babic, Chrzanowa i Trzebini.

 

Powiat promowany na targach

Krakowski Salon Turystyczny przyciągnął liczne grono zwiedzających, którzy mogli zapoznać się z ofertami turystycznymi z kraju i zagranicy. Zaplanowano liczne seminaria i wykłady dotyczące branży turystycznej.


Przedstawiciele Ziemi Chrzanowskiej zachęcali do aktywnego wypoczynku na terenie Powiatu Chrzanowskiego.
Nowy wystrój stoiska, materiały promocyjne oraz oferta skierowana przez wystawców Ziemi Chrzanowskiej przyciągnęły na nasze stanowisko wielu odwiedzających.

Promowaliśmy malownicze zakątki Ziemi Chrzanowskiej proponując aktywne spędzanie wolnego czasu: wycieczki piesze i rowerowe, wypoczynek nad wodą, wędrówki tematyczne oprowadzające po najciekawszych zabytkach Powiatu Chrzanowskiego.

Zgromadzonych na stoisku powiatowym gości zapraszaliśmy na imprezy oraz wydarzenia organizowane w Powiecie Chrzanowskim.

Niewątpliwą atrakcją były Ziemniaki po Cabańsku przygotowane przez Restaurację „Stare Mury", których zapach i smak przyciągnął do stoiska powiatowego liczne grono zwiedzających.

 

 

W sobotę na stoisku Ziemi Chrzanowskiej miał odbyć się mini koncert zespołu Sztywny Pal Azji, w ramach podjętej w roku 2010 współpracy z powiatem.

 

Na targach zaprezentowało się 96 wystawców z Polski i z zagranicy. Odwiedzający mieli okazję zapoznać się z ofertą biur podróży, wydawnictw turystycznych, atrakcjami regionów niemal z całej Polski, a także Czech, Słowacji oraz Węgier.

W związku z katastrofą samolotu w Smoleńsku oraz ogłoszoną żałobą narodową Targi zakończyły się w sobotę o godz. 14:00.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim mieszkańcom Powiatu Chrzanowskiego, za udział
w targach i odwiedzenie naszego stoiska.

 

Galeria zdjęć