Zespół Sztywny Pal Azji promuje powiat chrzanowski

Grupa wystąpi na X Jubileuszowych Targach Turystycznych w Opolu 7 maja i wyda minipłytę, na okładce której będzie herb powiatu chrzanowskiego oraz adres strony internetowej starostwa.

Zespół Sztywny Pal Azji promuje powiat chrzanowski

Przemysław Jaśko z wydziału promocji i funduszy pozabudżetowych oraz Marek Zdaniukiewicz, menadżer zespołu Sztywny Pal Azji

 

- Zespół będzie ambasadorem naszego powiatu, bo większość członków grupy jest związana z ziemią chrzanowską do dziś - mówi Przemysław Jaśko z powiatowego wydziału promocji i funduszy pozabudżetowych.
Perkusista Zbigniew Ciaputa mieszka w Chrzanowie, podobnie basista Jacek Śliwczyński. W rodzinnym mieście często gości także Jarosław Kisiński, gitarzysta.
- I, co najważniejsze, próby zespołu odbywają się w chrzanowskim Miejskim Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji - zaznacza Marek Zdaniukiewicz, menadżer Sztywnego Pala Azji.
Zespół wyda dwie płyty, na których znajdą się herb i adres strony internetowej powiatu. Pierwsze wydawnictwo ma charakter czysto promocyjny i nie będzie w sprzedaży. Powiatowi urzędnicy rozdadzą je m.in. odwiedzającym opolskie targi turystyczne. Na płycie znajdą się takie szlagiery jak „Nieprzemakalni", „Wieża radości, wieża samotności" czy „Kurort".
Druga płyta, którą Sztywny Pal Azji wyda w 2010 roku, ma zawierać nowy materiał i będzie w sprzedaży w całym kraju.
(KR)