Chcesz pracować z dziećmi? Złóż podanie

Choć rekrutacja pracowników do Powiatowego Ośrodka Wsparcia Dziecka i Rodziny w Chrzanowie rozpocznie się na przełomie lipca i sierpnia, a CV można składać do 30 czerwca, na adres mailowy powdir.chrzanow@wp.pl zainteresowani wysłali już blisko 300 ofert.

Chcesz pracować z dziećmi? Złóż podanie

POWDiR przy ul. Skłodowskiej w Chrzanowie  

 

- Osoby, których dokumenty spełnią warunki formalne, w sierpniu będą telefonicznie zapraszane na rozmowy kwalifikacyjne - mówi Joanna Stecz, dyrektor POWDiR w Chrzanowie.
Nabór będzie prowadzony na stanowiska wychowawców, pedagoga, psychologa, pracownika socjalnego, terapeuty, intendenta i kucharzy. Osoby zainteresowane pracą w ośrodku proszone są o przesłanie CV i listu motywacyjnego drogą elektroniczną lub złożenie dokumentów na Dzienniku Podawczym Starostwa Powiatowego w Chrzanowie do 30 czerwca 2010 roku.
W czerwcu zakończy się remont budynku byłego hotelu pielęgniarek przy ul. Skłodowskiej w Chrzanowie, w którym będzie się mieścić POWDiR. Instytucja rozpocznie działalność we wrześniu. W jej skład wejdą: wielofunkcyjna placówka opiekuńczo-wychowawcza dla 28 dzieci i młodzieży w wieku 3-18 lat (3 grupy wychowawcze) oraz ośrodek interwencji kryzysowej wraz z hostelem dla 10 osób.
(KR)

 

Czy wiesz, że...
Powiatowy Ośrodek Wsparcia Dziecka i Rodziny:
- zapewni opiekę oraz wychowanie dzieciom i młodzieży pozbawionym okresowo lub całkowicie opieki rodzicielskiej
- podejmie działania zmierzające do reintegracji rodzin dzieci i młodzieży przebywających w ośrodku
- zapewni kompleksową pomoc, w tym psychologiczną, terapeutyczną, pedagogiczną i prawną osobom i rodzinom w kryzysie, ze szczególnym uwzględnieniem osób doświadczających przemocy w rodzinie
- zapewni schronienie dla osób i rodzin będących ofiarami przemocy w rodzinie
- podejmie działanie profilaktyczne
Kontakt do POWDiR tel. 32 625-79-68 lub mail: powdir.chrzanow@wp.pl