Tłumy gimnazjalistów na targach edukacyjnych

Powiat chrzanowski zorganizował targi edukacyjne dla uczniów klas trzecich gimnazjum.

Tłumy gimnazjalistów na targach edukacyjnych

23 kwietnia podczas targów edukacyjnych, które odbyły się w Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego w Chrzanowie, gimnazjaliści otrzymali solidną porcję wiedzy na temat wszystkich szkół, które przekazywali uczniowie i nauczyciele.
Szkoły reklamowały się w różnoraki sposób. Były prezentacje multimedialne, stoiska gastronomiczne, stanowiska z nowinkami technicznymi i elektronicznymi, gadżety, foldery promocyjne.

- Najważniejsze to szczera rozmowa z uczniami danej szkoły, których można zapytać czy trzeba się u nich dużo uczyć, czy nauczyciele są wyrozumiali i jaki jest poziom szkoły - mówi Paulina Deda, która przyjechała na targi z koleżankami z gimnazjum w Zagórzu.
(KR)