Powiatowe Talary - ciąg dalszy

Już od 15 maja 2010 roku na terenie Powiatu Chrzanowskiego dystrybuowana jest kolejna moneta z serii „8 talarów Chrzanowskich". Tym razem promować będziemy Gminę Trzebinia, a na monecie znajdzie się wizerunek Zespołu Pałacowo -Parkowego w Młoszowej.

Powiatowe Talary - ciąg dalszy

Adresy punktów (dystrybucyjnych i honorujących) dostępne na stronie internetowej Powiatu Chrzanowskiego (www.powiat-chrzanowski.pl) oraz na stronie Mennicy Śląskiej Sp. z o.o. (www.mennicaslaska.pl)W obiegu pojawią się 2 typy monety:
1. materiał: Nordic Gold , nakład 1500 sztuk., o średnicy 30,88 mm,
2. materiał: Alpaka, nakład 1500 sztuk, o średnicy 30,88 mm.

PARTNEREM AKCJI JEST MENNICA ŚLĄSKA Sp. z o.o. z Pszczyny

Monety będzie można nabyć w punktach dystrybucyjnych:

CHRZANÓW
Bank Spółdzielczy, Al. Henryka 22
Bank Spółdzielczy, ul. 29 Listopada 19
Bank Spółdzielczy, ul. Pogorska
Bank Spółdzielczy, ul. Zielona 20
Punkt Kasowy w Urzędzie Miasta, Al. Henryka 20
Punkt Kasowy w Starostwie Powiatowym,
ul. Partyzantów 2
Foto Studio Ptak, ul. Piastowska 15
Cafe Alibi, ul. Mydlana 20
Kwiaciarnia Srebrny Tulipan pod Arkadami, ul. Sądowa 4b
Herbaciarnia, ul. Sądowa 4b
Kwiaciarnia przy cmentarzu, ul. Marchettiego
Kwiaciarnia „Irys", ul. Szpitalna 15 (Tesco)
Kwiaciarnia „Irys", ul. Krakowska 17
Kwiaciarnia „Irys", ul. Trzebińska 40 (Max)
Restauracja „Nowa", Al. Henryka 27
Restauracja Stare Mury ul. Rynek 16
Stołówka Valeo, ul. Europejska 50

LIBIĄŻ
Bank Spółdzielczy, Oświęcimska 8,
Cafe-Club "Nata", ul. 1 Maja 13 b
Restauracja „Paradise", ul. Oświęcimska 6
Bar Cafe „Capri", ul. 11 listopada 13
Firma Usługowo-Handlowa Maria Fiedler, ul. 1 Maja 13

TRZEBINIA
Bank Spółdzielczy, Rynek 14
Bank Spółdzielczy, ul. Grunwaldzka 93
Restauracja „Lir", ul. Kruczkowskiego 8
Restauracja Dwór Zieleniewskich, ul. Piłsudskiego 47 a
Kawiarnia „Lir", Rynek 19
P.H.U. „Werset" Jerzy Woszczyna ul. Kościuszki 47
Restauracja "DEL PASO" ul. Kościuszki 74
Karczma Gdzie Jadło Dobre i Swojskie Klimaty ul. Długa 125
Drogeria „EWA" Jamrozik Ewa, ul. Piłsudskiego 5.

BABICE
Bank Spółdzielczy, ul. Krakowska 47
Sklep Spożywczy GROSZEK Warchoł Piotr, ul. Krakowska 82

ALWERNIA
Bank Spółdzielczy, ul. Korycińskiego 6
Bank Spółdzielczy, Os. Chemików 7
Bank Spółdzielczy, ul. Gęsikowskiego 7

MYŚLACHOWICE
Restauracja Arkady, ul. Trzebińska 1

KRZESZOWICE
Restauracja Jurajska , ul. Kościuszki 53

Punkty honorujące „8 Talarów Chrzanowskich":

Chrzanów: Restauracja „Nowa", Al. Henryka 27

Trzebinia: Restauracja "DEL PASO" ul. Kościuszki 74

Libiąż: Cafe-Club "Nata", ul. 1 Maja 13 b

W DNIU 17.05.2010r. w godz. 10:00 - 13:00 MONETĘ BĘDZIE MOŻNA NABYĆ W BUDYNKU STAROSTWA POWIATOWEGO W CHRZANOWIE , UL. PARTYZANTÓW 2 (PARTER, PRZY WINDZIE).

REGULAMIN AKCJI

„TALAR LOKALNY"

Akcja prowadzona wspólnie przez Starostwo Powiatowe w Chrzanowie oraz Mennicę Śłąską Sp. z o.o.

1. „Talar lokalny" - to akcja promocyjna, której główną istotą jest funkcjonowanie
w wyznaczonym czasie, na określonym terenie ZASTĘPCZEGO PIENIĄDZA LOKALNEGO w formie bonu towarowego.
2. Pieniądz 8 TALARÓW CHRZANOWSKICH - promuje zabytki Powiatu Chrzanowskiego. Tegoroczny talar prezentuje jeden z zabytków Trzebini a mianowicie - ZESPÓŁ PAŁACOWO-PARKOWY W MŁOSZOWEJ.
3. 8 TALARÓW CHRZANOWSKICH - obowiązuje na terenie Powiatu Chrzanowskiego oraz na terenie Gminy Krzeszowice.

4. Akcja rozpoczyna się dnia 15.05.2010r.
5. 8 TALARÓW CHRANOWSKICH można nabyć w punktach dystrybucyjnych w cenie 8 PLN (osiem złotych).
6. Adresy punktów (dystrybucyjnych i honorujących) dostępne na stronie internetowej Powiatu Chrzanowskiego (www.powiat-chrzanowski.pl) oraz na stronie Mennicy Śląskiej Sp. z o.o. (www.mennicaslaska.pl)

7. Dodatkowo punkty dystrybucyjne są oznaczone plakatami informacyjnymi.
8. Nabywca ma prawo zakupu jednorazowo nie więcej niż 10 sztuk monet.
9. 8 TALARÓW CHRZANOWSKICH można wymienić na towary lub usługi w punktach honorujących „talary chrzanowskie" w relacji: 8 TALARÓW CHRZANOWSKICH = 8 PLN (osiem złotych)
10. Punkty honorujące mogą przyjąć za daną usługę lub towar jednorazowo tylko jedną monetę.
11. 8 TALARÓW CHRZANOWSKICH może być, za zgodą klienta, wydawane w formie reszty
z zapłaty za towar czy usługę.
12. 8 TALARÓW CHRZANOWSKICH jest honorowane do 15.06.2010r. Po tym terminie nie będzie możliwości wymiany ich na towary lub usługi.
13. 8 TALARÓW CHRZANOWSKICH można nabyć również poprzez sklep internetowy Mennicy Śląskiej Sp. z o.o.
14. Po upływie terminu honorowania 8 TALARÓW CHRZANOWSKICH - moneta ma charakter pamiątkowy dla mieszkańców i turystów a dla kolekcjonerów wartość numizmatyczną.
15. 8 TALARÓW CHRZANOWSKICH to monety o średnicy 30,88 mm są wykonane ze stopu Golden Nordic i Alpaka.
16. Łączny nakład monet nie przekracza 3000 szt.
17. Mennica Śląska Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do zmiany wielkości nakładu oraz do zmian w regulaminie bez podania przyczyny.