Koniec robót drogowych w Trzebini

Powiatowy Zarząd Dróg w Chrzanowie informuje o zakończeniu robót na odcinku drogi powiatowej nr 1029 K na terenie Gminy Trzebinia.

Koniec robót drogowych w Trzebini

Powiatowy Zarząd Dróg w Chrzanowie, informuje, iż prace na odcinku drogi powiatowej nr 1029K - na ul. Słowackiego w Trzebini oraz ul. Trzebińskiej w Pile Kościeleckiej: pomiędzy ulicami Dworcową w Trzebini (przy Zakładach Tłuszczowych) a ulicą Chrzanowską w Pile Kościeleckiej zostały zakończone i odcinek został przywrócony do ruchu.

Jednocześnie informujemy, iż o terminie zamknięcia odcinka drogi w ramach etapu nr II, tj. drogi powiatowej nr 1029K ul. Trzebińskiej w Pile Kościeleckiej - na odcinku od ul. Chrzanowskiej do skrzyżowania z ul. Krakowską w Bolęcinie poinformujemy Państwa w terminie późniejszym. Rozpoczęcie inwestycji jest uzależnione od warunków pogodowych i obniżenia się poziomu wód gruntowych .

Planowany objazd według załączonego poniżej schematu odbędzie się ulicami: Chrzanowską, Topolową, Szpitalną i Krakowską zgodnie z zatwierdzonym projektem zastępczej organizacji ruchu nr PZD 5420/OR/28/10 z dn. 29.04.2010 roku.

Schemat objazdów - Trzebińska

Terminy mogą ulec zmianie w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych, w takiej sytuacji niezwłocznie powiadomimy Państwa o ewentualnych przesunięciach.

Inwestycja jest realizowana w ramach projektu nr MRPO.04.01.03-12-019/08 pt. „Przebudowa i remont ciągów części dróg powiatowych powiatu chrzanowskiego przebiegających na obszarach gmin Alwernia, Chrzanów i Trzebinia". Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.