Zaproszenie na seminarium

Serdecznie zapraszamy wszystkie organizacje pozarządowe na seminarium pn. „Nowelizacja ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie."

Zaproszenie na seminarium

Spotkanie odbędzie się w dniu 21 czerwca 2010 roku (poniedziałek) na Dużej Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Chrzanowie, ul. Partyzantów 2, w godzinach 10:00 - 13:00.

W dniu 12 marca 2010 roku weszła w życie nowelizacja ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie.
Podczas spotkania zostaną zaprezentowane i omówione nowe zapisy które zostały wprowadzone do ustawy oraz zamiany w zapisach już istniejących w ustawie oraz ich konsekwencje dla organizacji pozarządowych.

Po seminarium w godz. 13:00 - 14:00 odbędzie się spotkanie z członkiem Małopolskiej Rady Pożytku Publicznego z okręgu oświęcimskiego Panem Jackiem Jończykiem

Organizatorem Seminarium jest Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych z Krakowa.

Osoba do kontaktu: Pan Bartosz Rodacki , tel. 12 412 15 24 lub 791 775 932.

Aby wziąć udział w seminarium należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go do Fundacji Biuro Inicjatyw Społecznych na adres mailowy bartosz.rodacki@bis-krakow.pl.

Plik do pobrania:

Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego