Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Od piątku kolejne objazdy w mieście

Powiatowy Zarząd Dróg w Chrzanowie informuje, że od dnia 4 czerwca 2010 roku od godz. 7.00 do dnia 7 czerwca 2010 roku do godz. 14.00 zostanie ponownie zamknięty dla ruchu kołowego odcinek ulic: Focha, Grzybowskiego i Siennej od skrzyżowania z ul. Oświęcimską do skrzyżowania z ul. Al. Henryka.

Od piątku kolejne objazdy w mieście

Związane to jest z rozpoczęciem robót bitumicznych w ramach remontu ul. Focha, Grzybowskiego i Siennej, w oparciu o uzgodniony i zatwierdzony projekt zmian organizacji ruchu.

 

 

Objazdy zostały wyznaczone ulicami: Powstańców Styczniowych, Stara Huta i Al. Henryka.


Inwestycja jest realizowana w ramach projektu nr MRPO.04.01.03-12-019/08 pt. „Przebudowa i remont ciągów części dróg powiatowych powiatu chrzanowskiego przebiegających na obszarach gmin Alwernia, Chrzanów i Trzebinia". Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.