Od piątku kolejne objazdy w mieście

Powiatowy Zarząd Dróg w Chrzanowie informuje, że od dnia 4 czerwca 2010 roku od godz. 7.00 do dnia 7 czerwca 2010 roku do godz. 14.00 zostanie ponownie zamknięty dla ruchu kołowego odcinek ulic: Focha, Grzybowskiego i Siennej od skrzyżowania z ul. Oświęcimską do skrzyżowania z ul. Al. Henryka.

Od piątku kolejne objazdy w mieście

Związane to jest z rozpoczęciem robót bitumicznych w ramach remontu ul. Focha, Grzybowskiego i Siennej, w oparciu o uzgodniony i zatwierdzony projekt zmian organizacji ruchu.

Objazdy zostały wyznaczone ulicami: Powstańców Styczniowych, Stara Huta i Al. Henryka.

Inwestycja jest realizowana w ramach projektu nr MRPO.04.01.03-12-019/08 pt. „Przebudowa i remont ciągów części dróg powiatowych powiatu chrzanowskiego przebiegających na obszarach gmin Alwernia, Chrzanów i Trzebinia". Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.