Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Planowane zamknięcie dróg powiatowych na terenie Gminy Trzebinia

Powiatowy Zarząd Dróg w Chrzanowie, informuje, iż z dniem 14.06.2010 roku zostanie zamknięty odcinek drogi w ramach etapu nr II, tj. drogi powiatowej nr 1029K ul. Trzebińskiej w Pile Kościeleckiej - na odcinku od ul. Chrzanowskiej do skrzyżowania z ul. Krakowską w Bolęcinie. Zamknięcie będzie wprowadzone na okres ok. 14 dni.

Planowane zamknięcie dróg powiatowych na terenie Gminy Trzebinia

Planowany objazd według załączonego poniżej schematu wyznaczono ulicami: Chrzanowską, Topolową, Szpitalną i Krakowską zgodnie z zatwierdzonym projektem zastępczej organizacji ruchu nr PZD 5420/OR/28/10 z dn. 29.04.2010 roku.

 

Schemat objazdów - Trzebińska

 

Inwestycja jest realizowana w ramach projektu nr MRPO.04.01.03-12-019/08 pt. „Przebudowa i remont ciągów części dróg powiatowych Powiatu Chrzanowskiego przebiegających na obszarach gmin Alwernia, Chrzanów i Trzebinia". Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.