Podwale częściowo zamknięte

Powiatowy Zarząd Dróg w Chrzanowie informuje, że od dnia 23.06.2010r. godz. 700 w związku z remontem ciągu DP 1013K - ul. Podwale w ramach MRPO zostanie zamknięty odcinek tej drogi od skrzyżowania z ul. Sienną, Borowcową do skrzyżowania z ul. Kadłubek. Planowany czas zamknięcia do dnia 23.07.2010r.

Podwale częściowo zamknięte

Wyznaczona trasa objazdu przebiega ulicami: Kadłubek, Pogorska, Szarych Szeregów, Witosa, Borowcowa oraz Sienna, Aleja Henryka, Stara Huta, Oświęcimska, A4 (kierunek Kraków Trzebinia).

Schemat w załączeniu.

Inwestycja jest realizowana w ramach projektu nr MRPO.04.01.03-12-019/08 pt. „Przebudowa i remont ciągów części dróg powiatowych powiatu chrzanowskiego przebiegających na obszarach gmin Alwernia, Chrzanów i Trzebinia". Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.