Łódź dla strażaków

Wydział zarządzania kryzysowego przekazał Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Chrzanowie sprzęt ratowniczy.

Łódź dla strażaków

Chrzanowscy strażacy otrzymali sprzęt 5 lipca

Strażacy otrzymali zestaw ratowniczy PSP R1, manekina ćwiczebnego Little Anne, defibrylator ćwiczebny AED CR plus Trener oraz łódź wiosłową COSMO wraz z wiosłami.
- Zarząd Powiatu zdecydował o przekazaniu sprzętu chrzanowskim strażakom, bo to oni bezpośrednio uczestniczą w akcjach ratowniczych. Będą więc lepiej i efektywniej z niego korzystać - mówi starosta Janusz Szczęśniak.
(KR)