Promocyjne wydawnictwa powiatu dostępne w sieci

Osoby zainteresowane materiałami promocyjno - informacyjnymi wydawanymi przez Starostwo Powiatowe w Chrzanowie, a którym nie udało się ich dostać w formie papierowej mogą je bezpłatnie ściągnąć ze strony internetowej www.powiat-chrzanowski.pl.

Promocyjne wydawnictwa powiatu dostępne w sieci

 Dyplom za najlepiej przygotowane materiały promocyjne na 10 Międzynarodowych Targach Turystyki w Opolu

 

Jest to krok w stronę ludzi, którzy często przychodzą lub telefonują do Wydziału Promocji i Funduszy Pozabudżetowych z zapytaniem gdzie mogą dostać foldery lub informatory dotyczące Ziemi Chrzanowskiej.


Na początek umieściliśmy trzy wydawnictwa w plikach PDF, które powinny być odczytane przez większość przeglądarek internetowych.

Informator „Powiat Chrzanowski 2010 - 2011" jest wydawnictwem kompleksowym, który zawiera nie tylko informacje urzędowe o wszystkich gminach powiatu chrzanowskiego ale i całą bazę firm funkcjonujących tutaj. Publikację wydało Wydawnictwo Krajobrazy przy współpracy Starostwa Powiatowego w Chrzanowie i urzędów wszystkich gmin powiatu.

 

„Malownicze zakątki Ziemi Chrzanowskiej" jest propozycją dla tych, którzy chcą odkrywać uroki naszej na ziemi na różne sposoby. Jest więc coś dla miłośników rowerowych przejażdżek, wycieczek wodnych, lokalnych przysmaków i wrażeń artystycznych.

 

„ Ziemniaki po cabańsku" to z kolei przepis na nasz lokalny przysmak opatrzony zdjęciami potrawy.


Poniżej linki do wydawnictw:
Informator „Powiat Chrzanowski 2010 - 2011"
„Malownicze zakątki Ziemi Chrzanowskiej"
„ Ziemniaki po cabańsku"