Badamy ruch turystyczny

Zapraszamy do wypelnienia ankiety dotyczącej ruchu turystycznego w powiecie chrzanowskim. Sondaż przygotowany przez Powiatowe Centrum Informacji Turystycznej posłuży w przyszłości do wypracowania koncepcji Markowych Produktów Turystycznych naszej ziemi.

Badamy ruch turystyczny

Ankieta jest anonimowa. Bardzo prosimy o poważne potraktowanie niniejszego badania i rzetelne odpowiedzi na pytania.

Wypełnione ankiety należy przesłać drogą elektroniczną na adres: info@powiat-chrzanowski.pl

lub złożyć na dzienniku podawczym Starostwa Powiatowego w Chrzanowie,

lub wysłac pocztą na adres: Centrum Informacji Turystycznej, 32 551 Wygiełzów, ul. Lipowiecka 3.

Termin nadsyłania ankiet mija 31 sierpnia.

Pobierz ankietę w formacie DOC (24 KB)

Pobierz ankietę w formacie PDF (60 KB)