Uwaga- ruch jednokierunkowy na Podwalu

Powiatowy Zarząd Dróg w Chrzanowie informuje, że od dnia 19.07.2010r. godz. 8:00 w związku z remontem ciągu DP 1013K - ul. Podwale w ramach MRPO zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy (jednym pasem ruchu) od skrzyżowania z ul. Kadłubek do skrzyżowania z ul. Szpitalną w kierunku Trzebini. Planowany czas zamknięcia do dnia 23.08.2010r.

Uwaga- ruch jednokierunkowy na Podwalu

Wyznaczona trasa objazdu dla samochodów jadących od strony Trzebini przebiega ulicami: Szpitalna, Hetmańska, Szymanowskiego i Pogorska.

Schemat w załączeniu.

Inwestycja jest realizowana w ramach projektu nr MRPO.04.01.03-12-019/08 pt. „Przebudowa i remont ciągów części dróg powiatowych powiatu chrzanowskiego przebiegających na obszarach gmin Alwernia, Chrzanów i Trzebinia". Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.