Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Postaw na swoim i napisz biznesplan

Jesteś kreatywny i przedsiębiorczy? Napisz biznesplan i wystartuj w konkursie „Postaw na swoim" skierowanym do uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

 

 

Postaw na swoim i napisz biznesplan

 Fot. Paulina Surowiec, doradca zawodowy II stopnia

 

Konkurs „Postaw na swoim" organizowany jest przez Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie i wydział edukacji chrzanowskiego starostwa w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery.
- Ma on na celu inspirowanie lokalnych inicjatyw na rzecz rozwoju poradnictwa zawodowego i pobudzanie młodych ludzi do przedsiębiorczego myślenia - mówi Agnieszka Kołodziejczyk, doradca zawodowy Powiatowego Urzędu Pracy w Chrzanowie.
Najlepsze biznesplany zostaną nagrodzone. Praca konkursowa powinna być przygotowana przez jedną osobę w sposób samodzielny, rzetelny i nienaruszający praw autorskich.
- Młodzież startująca w konkursie może korzystać z pomocy szkolnych i zatrudnionych w urzędzie pracy doradców zawodowych - dodaje Paulina Surowiec, doradca zawodowy II stopnia.
Biznesplan powinien zawierać nazwę firmy, opis produktu lub usługi, opis rynku i działań marketingowych, instrumenty realizacji, środki finansowania, prognozę finansową przedsiębiorstwa i analizę słabych oraz mocnych stron firmy.
(KR)

 

Uwaga!
Regulamin konkursu i formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie internetowej www.pup-chrzanow.pl, na Dzienniku Podawczym chrzanowskiego PUP (ul. Słowackiego 8) i w szkołach ponadgimnazjalnych powiatu chrzanowskiego. Prace konkursowe będą przyjmowane do 30 września. Oceny prac jury dokona do 20 października. Nagrody zostaną wręczone 22 października w Powiatowym Centrum Kształcenia Ustawicznego przy ul. Focha 3 w Chrzanowie.