Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

PZD w Chrzanowie informuje o przedłużeniu zamknięcia drogi powiatowej w Grojcu

Powiatowy Zarząd Dróg w Chrzanowie, informuje, iż w związku z niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi zostanie przedłużony okres zamknięcia na odcinku drogi powiatowej nr 1034K w Grojcu - na odcinku ok. 200 m od skrzyżowania z ul. Grojecką w kierunku na Zalas (ul. B. Głowackiego). Zamknięcie będzie wprowadzone do dnia 10.09.2010r.

 

PZD w Chrzanowie informuje o przedłużeniu zamknięcia drogi powiatowej w Grojcu

Planowany objazd według załączonego poniżej schematu wyznaczono ulicami: Bartosza Głowackiego, Jana III Sobieskiego i ul. Grojecką zgodnie z zatwierdzonym projektem zastępczej organizacji ruchu nr PZD 5420/OR/28/10 z dn. 29.04.2010 roku.


Schemat objazdów - Grojec

 

Inwestycja jest realizowana w ramach projektu nr MRPO.04.01.03-12-019/08 pt. „Przebudowa i remont ciągów części dróg powiatowych Powiatu Chrzanowskiego przebiegających na obszarach gmin Alwernia, Chrzanów i Trzebinia". Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.