Uwaga wścieklizna

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Chrzanowie zwraca się z prośbą o przekazywanie do tutejszego Inspektoratu informacji o martwych zwierzętach dzikich z terenów zagrożonych wścieklizną ,dla których nie można określić przyczyny padnięcia.

Uwaga wścieklizna

Zwłoki zwierząt ,o których mowa powyżej będą badane w kierunku wścieklizny , w celu ustalenia czy nie wytworzył się w stosunku do lisa rezerwuar wścieklizny.
Postępowanie dotyczące powiadamiania tutejszego Inspektoratu o martwych zwierzętach dzikich, w odniesieniu do których nie można określić przyczyny padnięcia , prowadzone będzie aż do odwołania.

Kontakt do Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Chrzanowie :

32 -500 Chrzanów ul. Mjr. Grzybowskiego 7
tel/fax 32 -624-15-50