IV Koncert Papieski z Eleni

IV Koncert Papieski poświecony pamięci Karola Wojtyły pn. „Nic miłości nie pokona" odbył się tradycyjnie 25 listopada br. w zabytkowym Kościele p.w. Matki Boskiej Częstochowskiej w Mętkowie.

IV Koncert Papieski z Eleni

Organizatorami tegorocznego, czwartego już koncertu, jak i tych poprzednich, była Fundacja „Barka" oraz Parafia p.w. Matki Boskiej Częstochowskiej w Mętkowie. Współorganizatorami, także po raz kolejny: Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, Starostwo Powiatowe w Chrzanowie, Urząd Gminy w Babicach oraz Bank Spółdzielczy w Chrzanowie.

Trzeba przyznać, że niezwykle urokliwy, zabytkowy, drewniany kościółek w Mętkowie wspaniale współgra z muzyką kolejnych wykonawców uczestniczących w corocznych koncertach ku pamięci Papieża Polaka. Przypomnijmy, w ubiegłych latach gościł on Grzegorza Turnaua, Stanisława Soykę i Mieczysława Szcześniaka. W tym roku koncert rozbrzmiewał lirycznymi piosenkami Eleni.

Wydarzenie jak zwykle rozpoczęła uroczysta Msza Święta celebrowaną przez Księdza Pawła Łukaszka, duszpasterza grup sportowych i byłego reprezentanta Polski w hokeju na lodzie, a obecnie proboszcza Parafii MB Częstochowskiej Kojszówka - Wieprzec.

Po zakończonym koncercie można było kupić płyty z własnoręcznym podpisem Eleni oraz członków zespołu.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za przybycie.

Zapraszamy za rok!
Fundacja „Barka"
Parafia p.w. Matki Boskiej Częstochowskiej w Mętkowie
Starostwo Powiatowe w Chrzanowie, Wydział Promocji i Funduszy Pozabudżetowych.