Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Pomóż Nikoli

Zapraszamy wszystkich na charytatywny koncert, który odbędzie się 10 grudnia o godzinie 20:00 w sali teatralnej MOKSiR. Całkowity dochód z niego zostanie przekazany dla małej chrzanowianki Nikoli Chwastarz.

Pomóż Nikoli

Impreza organizowana jest wspólnie przez fundację "Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy" oraz Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie.

 

Nikola ma cztery lata. Urodziła się z wodogłowiem pokrwotocznym spowodowanym wylewem krwi do mózgu. Dodatkowo cierpi na padaczkę lekooporną, co oznacza że leczenie farmakologiczne nie jest pomocne. Pierwszy raz dziewczynka operowana była trzy tygodnie po urodzeniu. Od tego momentu znajduje się pod ciągłą opieką lekarzy specjalistów: ortopedy, neurologa, neurochirurga. Przechodzi ciężką, czasochłonną, wyczerpującą i bardzo kosztowną rehabilitację ruchową.

Same ćwiczenia to jednak zdecydowanie za mało, by dziewczynka mogła się prawidłowo rozwijać. Pieniądze, które udałoby się uzbierać wolontariuszom podczas grudniowego koncertu, pomogłyby jej rodzicom, Agnieszce i Dariuszowi, w zakupie sprzętu do domowej rehabilitacji, a także w opłaceniu czternastodniowego turnusu rehabilitacyjnego w Ośrodku dla Dzieci, w Złotowie nad jeziorem Zaleskim. Ośrodek ten gwarantuje kompleksową rehabilitację ruchową i intelektualną, zabiegi z kinezoterapi czy hipoterapii.

 


Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą"
41 1240 1037 1111 0010 1321 9362 koniecznie z dopiskiem: darowizna na leczenie i rehabilitację Chwastarz Nikoli

Dane do przekazania 1% podatku na rehabilitację i leczenie Nikoli Chwastarz
Nazwa OPP: Fundacja Dzieciom ,,Zdążyć z Pomocą"
KRS 0000037904
Imię i nazwisko podopiecznego: 11239 Nikola Chwastarz

Fundacja
"Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy".

Telefony kontaktowe:
Agnieszka Chwastarz 696 176 855
Albert Bartosz (prezes Małej Orkiestry) 608 088 350
Paulina Łysak 793 514 544