Nasi akrobaci mistrzami Małopolski

W gronie 340 zawodniczek i zawodników z Polski południowej bezkonkurencyjni okazali się akrobaci reprezentujący Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy. Wygrali oni rywalizację w Otwartych Mistrzostwach Małopolski w Akrobatyce Sportowej.

Nasi akrobaci mistrzami Małopolski

Zawody odbyły się 5 grudnia w libiąskiej hali sportowej.  Po 6-godzinnych zmaganiach wyniki rywalizacji przedstawiają się następująco:

 

Klasyfikacja drużynowa
1. UMKS PMOS Chrzanów - 140
2. KS "Start" Bielsko-Biała - 70
3. KPKS Halemba Ruda Śląska - 65
4. DOSiR "Sokolnia" Chorzów - 64
5. AZS-AWF Katowice - 63
6. PTG Sokół Kraków - 60
7. GKS Walka Makoszowy Zabrze - 49
8. ZKS Stal Rzeszów - 31
9. MKS Nadzieja Olkusz - 30
10. AZS UR SAS Rzeszów - 28
11. MAKS Ruda Śląska - 19
12. KS "Burza" Borowa Wieś - 14
13. TS Piramida Kielce - 2
14. MKS Zawiercie - 9
15. MKS "Dwójka" Zawiercie - 4

 

Miejsca zawodników PMOS-u
Skoki dziewcząt klasa Młodzieżowa
1. Pazik Wiktoria KS "Start" Bielsko-Biała
2. Główczak Natalia UMKS-PMOS Chrzanów
3. Tatarczyk Kinga UMKS-PMOS Chrzanów
9. Szatan Wiktoria UMKS-PMOS Chrzanów
20. Cebula Zuzanna UMKS-PMOS Chrzanów
21. Łabuz Natalia UMKS-PMOS Chrzanów
23. Włoczewska Wiktoria UMKS-PMOS Chrzanów
32. Grafowska Julia UMKS-PMOS Chrzanów
39. Uchto Julia UMKS-PMOS Chrzanów
40. Filipowicz Emilia UMKS-PMOS Chrzanów
41. Koziołek Daria UMKS-PMOS Chrzanów
42. Madejek Agnieszka UMKS-PMOS Chrzanów
48. Podsada Karolina UMKS-PMOS Chrzanów
50. Skrzypkowska Karina UMKS-PMOS Chrzanów
54. Gwizdałą Wiktoria UMKS-PMOS Chrzanów
55. Kwiatkowska Wiktoria UMKS-PMOS Chrzanów
56. Skrzypkowska Roksana UMKS-PMOS Chrzanów
60. Słobodziańska Oliwia UMKS-PMOS Chrzanów
61. Uchto Amelia UMKS-PMOS Chrzanów
64. Smolcerz Kornelia UMKS-PMOS Chrzanów
66. Wawer Natalia UMKS-PMOS Chrzanów

 

Skoki dziewcząt klasa III
1. Cira Oliwia UMKS-PMOS Chrzanów
2. Drobniak Magdalena PTG Sokół Kraków
3. Łęczyńska Aleksandra UMKS-PMOS Chrzanów

 

Skoki dziewcząt klasa II
1. Kędzior Kamila PTG Sokół Kraków
2. Paluch Zuzanna PTG Sokół Kraków
3. Biskup Martyna UMKS-PMOS Chrzanów
4. Szczepanek Natalia UMKS-PMOS Chrzanów

 

Skoki chłopców klasa młodzieżowa
1. Urbański Dawid DOSiR "Sokolnia" Chorzów
2. Rycak Krystian KS "Start" Bielsko-Biała
3. Gruszczak Kacper DOSiR "Sokolnia" Chorzów
11. Starczyński Wiktor UMKS-PMOS Chrzanów

 

Skoki chłopców klasa III
1. Nowak Filip UMKS-PMOS Chrzanów
2. Wikar Damian UMKS-PMOS Chrzanów
3. Wadyl Karol MKS Nadzieja Olkusz
4. Klimek Gabriel UMKS-PMOS Chrzanów
5. Siuta Jakub UMKS-PMOS Chrzanów
6. Knapik Tomasz UMKS-PMOS Chrzanów
10. Gumułka Filip UMKS-PMOS Chrzanów
11. Cichoń Seweryn UMKS-PMOS Chrzanów

 

Skoki chłopców klasa III
1. Hardy Jacek PTG Sokół Kraków
2. Panasiuk Kacper MKS Nadzieja Olkusz
3. Kosowski Micha UMKS-PMOS Chrzanów
7. Bąba Mikołaj UMKS-PMOS Chrzanów

 

Galeria zdjęć (autorem zdjęć jest  Sławomir Bromboszcz)