Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Uczestnicy trzebińskich WTZ połamali się opłatkiem

140 osób uczestniczyło w spotkaniu opłatkowym zorganizowanym przez trzebińskie Warsztaty Terapii Zajęciowej. Osobom objętym terapią towarzyszyli najbliżsi, pracownicy WTZ oraz samorządowcy.

 

Uczestnicy trzebińskich WTZ połamali się opłatkiem

 Podano smażone ryby i barszcz z krokietem. Ciasta piekli rodzice uczestników warsztatów i świetlicy terapeutycznej. Napoje i owoce podarowali sponsorzy. Organizację spotkania opłatkowego dofinansował także Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
- W tak licznym gronie spotykamy się kilka razy w roku, m.in.: na Wielkanoc i Boże Narodzenie. Ponadto w maju organizujemy pikniki muzyczne, a w grudniu kiermasze świąteczne - mówi Katarzyna Szarzyńska, kierownik WTZ w Trzebini.
Tegoroczny kiermasz prac wykonanych przez uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej i świetlicy terapeutycznej zaplanowano na 13 grudnia. Będzie je można nabyć w Starostwie Powiatowym w Chrzanowie w godz. 10-13.
(KR)

 

Czy wiesz, że...
Siedzibą WTZ jest dawny budynek domu katechetycznego przy parafii św. Piotra i Pawła przy ul. ks. Luzara w Trzebini.


Galeria zdjęć