Uczestnicy trzebińskich WTZ połamali się opłatkiem

140 osób uczestniczyło w spotkaniu opłatkowym zorganizowanym przez trzebińskie Warsztaty Terapii Zajęciowej. Osobom objętym terapią towarzyszyli najbliżsi, pracownicy WTZ oraz samorządowcy.

Uczestnicy trzebińskich WTZ połamali się opłatkiem

Podano smażone ryby i barszcz z krokietem. Ciasta piekli rodzice uczestników warsztatów i świetlicy terapeutycznej. Napoje i owoce podarowali sponsorzy. Organizację spotkania opłatkowego dofinansował także Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
- W tak licznym gronie spotykamy się kilka razy w roku, m.in.: na Wielkanoc i Boże Narodzenie. Ponadto w maju organizujemy pikniki muzyczne, a w grudniu kiermasze świąteczne - mówi Katarzyna Szarzyńska, kierownik WTZ w Trzebini.
Tegoroczny kiermasz prac wykonanych przez uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej i świetlicy terapeutycznej zaplanowano na 13 grudnia. Będzie je można nabyć w Starostwie Powiatowym w Chrzanowie w godz. 10-13.
(KR)

Czy wiesz, że...
Siedzibą WTZ jest dawny budynek domu katechetycznego przy parafii św. Piotra i Pawła przy ul. ks. Luzara w Trzebini.