Wydział Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych wyróżniony za fachowość

Wydział Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych chrzanowskiego starostwa jako jeden z dwóch  w Małopolsce został wyróżniony przez urząd wojewódzki za wysoki poziom realizowanych zadań w zakresie obrony cywilnej, zarządzania i reagowania kryzysowego w powiecie chrzanowskim. Wśród wyróżnionych jest także powiat wielicki.

Wydział Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych wyróżniony za fachowość

Zbigniew Adamczyk, dyrektor Wydziału Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych

Podziękowanie za zaangażowanie, fachowość i dużą wiedzę pracowników złożył na ręce dyrektora wydziału Zbigniewa Adamczyka Marek Rut - dyrektor Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego. Dyplom wręczono podczas grudniowej odprawy rocznej.
- Mijający rok był dla nas specyficzny i trudny. W styczniu pojawiły się problemy z dostawą energii, a od maja do września niektóre tereny powiatu chrzanowskiego były zagrożone powodzią. W 2010 roku organizowaliśmy także ćwiczenia obronne - mówi Zbigniew Adamczyk, dyrektor Wydziału Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych Starostwa Powiatowego w Chrzanowie.
Dyrektor Adamczyk kieruje 10-osobową załogą, w skład której wchodzi także pięciu dyżurnych Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego.
(KR)