Podświetlenie linków Zmień odstęp między akapitami Zmień odstęp między wierszami Zmień odstęp między słowami Zmień odstęp między literami Normalna wielkość czcionki Duża wielkość czcionki Bardzo duża wielkość czcionki Zmień kontrast

Stypendium Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej dla naszych uczniów

Dziewięciu uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu chrzanowskiego otrzymało stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej dla naszych uczniów

Stypendystami są: Szymon Michna z I LO w Chrzanowie, Michał Domka z II LO w Chrzanowie, Wojciech Kukawski z PCE w Chrzanowie, Marzena Meder z ZS w Libiążu, Kamil Krzyścin z ZS w Libiążu, Katarzyna Greń z KSW w Libiążu, Katarzyna Pałka z I LO w Trzebini, Sylwia Warzecha z ZSECh w Trzebini i Tomasz Kula z ZSTU w Trzebini.

(KR) 


Czy wiesz, że...

Daniel Sadzikowski z I LO w Chrzanowie i Maria Walczak - absolwentka I LO w Chrzanowie to tegoroczni stypendyści Ministra Edukacji Narodowej.